AÜE
Hooaeg on läbi
p
:
:
Arvutitark

Küpsiste kasutustingimused

Mis on küpsised?

Küpsis (inglise keelne termin: cookie) on väike tekstilõik, mille veebilehitseja lisab sinu seadmesse, kui külastad veebilehte f1.hv.ee.
Küpsised võimaldavad veebilehel su seadme ära tunda ning meelde jätta. Iga kord, kui sa külastad f1.hv.ee veebilehte, saadab sinu seadme veebilehitseja selle tekstifaili veebilehe serverisse.

Erinevad küpsiste tüübid, mida f1.hv.ee veebilehtedel kasutatakse

Seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust.
Püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel.
Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad Hinnavaatlus.ee partnerite veebilehed ja -teenused, mis on lisatud või lingitud f1.hv.ee veebilehtedele. Nende küpsiste tekkimist Hinnavaatlus.ee ei kontrolli, seega nende küpsiste kohta saad infot kolmandate osapoolte käest.

Milleks kasutame küpsiseid ja millist teavet f1.hv.ee kogub?

Eelkõige kasutame küpsiseid veebileheküljele sisse logimiseks ja seansi haldamiseks.
Lisaks kasutame küpsiseid külastaja valikute salvestamiseks, mis aitab meil pakkuda paremaid teenuseid ja kasutuskogemust vastavalt sinu soovidele ja harjumustele.
Kolmanda osapoolte küpsiseid kasutatakse ka külastajate loendamiseks, nende kasutusharjumuste fikseerimiseks, reklaamide näitamiseks ja asjakohasemaks muutmiseks.

Kas küpsiste lubamisega võivad lekkida isikuandmed?

Küpsiste kasutamise lubamisega ei anna sa nõusolekut oma isikuandmete kasutamiseks.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, küpsiste kasutamine on võimalik ära keelata veebilehitsejas. Selleks tuleb teha vastav muudatus veebilehitseja seadetes.

Tagasi üles